Про Нас

   “ТЕПЛОПЛЮС” закріпила тенденцію на лідерство, ставши найбільшим на Західній Україні представником європейських брендів. На ринку  ще з 2008 року. Над кожним об'єктом ведеться клопітка, детально продумана найкращими фахівцями робота. Оскільки, висока якість матеріалу - це запорука успіху.
    На сьогоднішній день компанія налічує 5 великих магазинів для роздрібних покупців та низку складів на території Львова для оптових.
    У наявності компанії більше 15000 найменувань товарів, які завжди є у наявності. Всі товари є сертифіковані та тільки першорядних  фірм Європи, які мають гарантію до 50 років експлуатації. На сьогоднішній день ТЕПЛОПЛЮС являє собою мультибрендову компанію, яка спеціалізується на системах опалення, водопостачання та вентиляції.
    Наші товари перевірені багаторічним досвідом роботи та реалізації.Завжди стараємось зробити так, щоб асортимент товару порадував клієнта різноманіттям вибору та ціновою політикою. 

    Клієнт знаходиться в центрі всього, що ми робимо. Тому, команда менеджерів в будь-який момент напоготові допомогти знайти саме те, що потрібно без зайвих хвилювань і багато годинних пошуків. Для якісного обслуговування клієнтів наші спеціалісти кожен рік проходять навчання і підвищують кваліфікацію не тільки в Україні, а й за кордоном, відвідуючи семінари та тренінги у самих культових представників Європейських заводів.

       Основна мета нашої компанії - це просування на українські терени високоякісну продукцію світових брендів.