Daniel

Daniel

Італійська компанія DANIEL RUBINETTERIE s.p.a вперше вийшла на ринок в 1985 році. Компанія виробляє змішувачі та крани найвищої якості під торговою маркою Daniel. Використання кращих матеріалів, уважний процес обробки, обробки і збірки, а також обов'язковий процес тестування готової продукції, все це гарантує відповідність продуктів компанії найвищим стандартам.

Саме тому, ключовою особливістю продукції Daniel завжди були і є оригінальні обробка, обробка та декорування. Тільки Daniel Rubinetterie використовує гальванічну обробку, незвичайні антикварні візерунки на додаток до класичних форм, новітнім якісним металам, граніту і багато чому іншому... Завдяки запатентованим технологіям, Daniel Rubinetterie використовує гальванічну обробку разом з витонченими прикрасами від стилю поп-арт до округлих і гармонійних форм аж до класичних дамаських візерунків, прекрасно підходять для важливих і престижних будівель.

Компанія має сертифікати ISO 9001 та ISO 14001. Ці сертифікати визнаються на національному і на європейському рівні і видані компанії представниками German TÜV Essen, одного з найавторитетніших інститутів сертифікації в Європі.